Harmonogram zberu triedeného odpadu 2020 pre rodinné domy v mestských častiach v prvej etape

Na stiahnutie (PDF)


Staré mesto

Sektor A: 10.8.•9.9.•8.10.•9.11.•8.12.

Bohúňova, Brnianska, Breclavská, Čerešňová, Dubová, Gaštanová, Gorazdova, Havlíčkova, Hroboňova, Hýrošova, Jánošíkova, Jaseňová, Javorová, K lomu, K Železnej studienke, Krčméryho, Krivá, Kubániho, Kysucká, Langsfeldova, Laučekova, Lesná, Lovinského, Na Kalvárii, Nekrasovova, Ostravská, Pri Habánskom mlyne, Pri Suchom mlyne, Prokopa Veľkého, Senická, Schillerova, Sochánova, Šípková, Tablicova, Tajovského, Topolová, Úprkova, Valašská, Západný rad

Sektor B: 11.8.•10.9.•9.10.•10.11.•9.12.

Bôrik, Búdková, Buková, Dolná, Drotárska, Drotárska cesta, Haydnova, Hrebendova, Korabinského, Kráľovské údolie, Lipová, Ľubinská, Majakovského, Malá, Matúšova, Mozartova, Na Hrebienku, Na kopci, Na stráni, Nábrežie arm.gen.Ludvíka Svobodu, Nad lomom, Pod Bôrikom, Pod Vinicami, Prvosienková, Révová, Rubinsteinova, Sklenárska, Slávičie údolie, Srnčia, Súbežná, Šafránová, Tichá, Údolná, Vetvová, Žižkova

Sektor C: 12.8.•11.9.•12.10.•11.11.•10.12.

Bartoňova, Bradlianska, Broskyňová, Čelakovského, Červeňova, Dankovského, Fándlyho, Fialkové údolie, Hlavatého, Holubyho, Hradné údolie, Hummelova, Inovecká, Jančova, Javorinská, Koreničova, Krakovská, Krátka, Krmanova, Lichardova, Medzierka, Mikulášska, Mošovského, Mudroňova, Myjavská, Partizánska, Pri hradnej studni, Radvanská, Riznerova, Slepá, Smetanova, Staroturský chodník, Šulekova, Tvarožkova, V záhradách, Zrínskeho, Žiarska

Sektor D: 13.8.•14.9.•13.10.•12.11.•11.12.

A.Plávku, Banícka, Boženy Nemcovej, Čajakova, Čapkova, Dobšinského, Donovalova, Francúzskych partizánov, Galandova, Godrova, Hlboká cesta, Jelenia, Karpatská, Kollárovo nám., Kuzmányho, Ľadová, Lazaretská, Malinová, Mišíkova, Na Baránku, Na Brezinách, Na Slavíne, Na Štyridsiatku, Novosvetská, Okánikova, Palárikova, Pažického, Podhorského, Podtatranského, Porubského, Radlinského, Sasinkova, Smrečianska, Sokolská, Somolického, Stará vinárska, Timravina, Urbánkova, Vlčkova, Železničiarska


Podunajské Biskupice

Sektor A: 3.8.•2.9.•1.10.•2.11.•1.12.

Baltská, Bieloruská, Biskupická, Borekova, Geologická, Hlbinná, Jegenešská, Kazanská, Komárovská, Kovová, Krajinská, Kvetinárska, Linzbothova, Lotyšská, Mramorová, Nákovná, Oblúková, Orechová, Pasienková, Podunajská, Podzáhradná, Popradská, Priekopnícka, Prípojná, Pšeničná, Slovnaftská, Šikmá, Špaldová, Ulica svornosti, Vetvárska, Vrakunská, Závodná

Sektor B: 4.8.•3.9.•2.10.•3.11.•2.12.

Dudvážska, Dvojkrížna, Hviezdna, Hviezdoslavova, Janka Kráľa, Jókaiho, Korytnická, Madáchova, Máchova, Nezvalova, Odeská, Orenburská, Parcelná, Petöfiho, Pri trati, Sĺňavská, Učiteľská, Ul. 8. mája, Výtvarná, Žiacka

Sektor C: 5.8.•4.9.•5.10.•4.11.•3.12.

Achátová, Ametystová, Amurská, Borágová, Citrínová, Devätinová, Dneperská, Družobná, Farmárska, Granátová, Hydinárska, Jastrabinová, Jonatánová, Koralová, Lieskovec, Lieskovec – Hájovňa, Lieskovská cesta, Ligurčeková, Lopárska, Malachitová, Monardová, Ovčiarska, Padlých hrdinov, Parenicová, Perličková, Požiarnická, Pri hrádzi, Ruženínová, Staromlynská, Šamorínska, Trojičné nám., Vinohradnícka


Vrakuňa

Sektor A: 6.8.•7.9.•6.10.•5.11.•4.12.

Anízová, Bazalková, Bodliaková, Brezová, Čakanková, Čučoriedková,  Egrešová, Hrušovská, Imelová, Jesienková, Krajinská cesta,  Krokusová, Levanduľová, Majoránová, Margarétová, Marhuľová, Modricová, Nechtíková, Orchideová, Ostružinová, Platanová, Pod agátmi, Pod gaštanmi, Podbeľová, Podpriehradná, Prasličková, Priehradná, Rascová, Rebarborová, Repíková, Ríbezľová, Slnečnicová, Tymiánová

Sektor B: 7.8.•8.9.•7.10.•6.11.•7.12.

Arménska, Bebravská, Begóniová, Borovicová, Domašská, Estónska, Hnilecká, Hradská, Ihličnatá, Jazmínová, Jedľová, Kaméliová, Kosodrevinová, Kríková, Leknová, Majerská, Majerská - záhrady, Malodunajská, Mostná, Podunajská, Poľnohospodárska, Rajčianska, Ráztočná, Skoroceľová, Stavbárska, Šípová, Šíravská, Toplianska, Vážska, Železničná, Žihľavová, Žitavská


Devínska Nová Ves

Sektor A: 18.8.•18.9.•16.10.•18.11.•16.12.

Ulica 1. mája, Bridlicová, Delená, Eisnerova, Charkovská, Kosatcová, Na grbe, Na hriadkach, Na mýte, Na skale, Na vyhliadke, Námestie 6. apríla, Novoveská, Pavla Horova, Pieskovcová, Pod Glavicou, Pod Lipovým, Pod Srdcom, Podhorská, Prímoravská, Samova, Slovinec,  Spádová, Štefana Králika, Vápenka, Waitov lom, Zavadilova, Želiarska

Sektor B: 19.8.•21.9.•19.10.•19.11.•17.12.

Bleduľová, Brežná, Bršlenová, Bystrická, Devínske jazero, Ílová, Istrijská, Jána Jonáša, Janšákova, Jasencová , Kremencová, Ľubovníková, Magnezitová, Mečíková, Mlynská, Na kaštieli, Opletalova, Poniklecová, Pri Rochu, Tehelňa, Tehliarska, Vápencová, Záhradná, Záveterná


Vajnory

Sektor A: 21.8.•23.9.•21.10.•23.11.•21.12.

Baničova, Dorastenecká, Jačmenná, Kataríny Brúderovej, Koncová, Koniarkova, Kratiny, Na doline, Nad jazierkom, Nad Válkom, Nemecká dolina, Ochotnícka, Osloboditeľská, Pod lipami, Pod Válkom, Pri pastierni, Pri Struhe, Roľnícka, Rybničná, Skuteckého, Šaldova, Šutráková, Za farou, Zátureckého

Sektor B: 24.8.•24.9.•22.10.•24.11.•22.12.

Bagrovisko, Buzalkova, Čierny chodník, Hospodárska, Kúkoľová, Na jarku, Pod krížom, Pračanská, Pri mlyne, Pri nadjazde, Pri starom letisku, Pri šanci, Príjazdná, Šachorová, Šinkovské, Široká, Šuty, Tibenského, Tomanova, Uhliská, Vajnorské jazerá, Veľké Štepnice, Za humnami, Za mlynom, Zbrody


Devín

17.8.•17.9.•15.10.•16.11.•15.12.

Avarská, Bociania, Brigádnická, Delená cesta, Devínska cesta, Devínska cesta - kameňolom 1, Dolnokorunská,  Gronárska, Habánska, Hadia cesta, Halštatská, Hradná, Hutnícka, K zlatému rohu, Kameňolom, Kavyľová, Korunská, Kozičova, Kremeľská, Lomnická, Mládežnícka, Muránska, Nad ostrovom, Osada Svätopluk, Ostricová, Pod Kobylou, Pod skalou, Podkorunská, Pri lesostepi, Pri parku, Priama cesta, Rímska, Rytierska, Slovanské nábrežie, Slovienska, Solúnska, Sonntagova, Spätná cesta, Stepná cesta, Štítová, Štrbská, Včeláriková, Viničná, Za bránou, Zelené terasy


Petržalka

20.8.•22.9.•20.10.•20.11.•18.12.

Bratská, Dargovská, Gogoľova, Goralská, Handlovská, Hrobárska, Janíkovské role, Jaroslavova, Kaukazská, Kežmarské námestie, Klokočova, Kremnická, Kubínska, Levočská, Ľubietovská, Malý Draždiak, Medveďovej, Nábrežná, Novobanská, Prokopova, Rusovská cesta, Sosnová, Starhradská, Starohájska, Šintavská, Viedenská cesta, Vranovská, Žltá