Bratislavské letné kúpaliská ponúkajú rodičom zvýhodnené vstupy


Popri existujúcich možnostiach vstupu podľa individuálnych cenníkov na šesť letných kúpalísk (LK Rosnička, Tehelné pole, Delfín, Lamač, Rača, Krasňany) a do Areálu Zdravia Zlaté Piesky vytvárame možnosť centrálnej kúpy permanentky na tieto kúpaliská cez internet. 

 

Už v týchto dňoch je možné zakúpiť si výhradne online celosezónnu vstupenku za 99 eur. Ide o permanentku na všetkých sedem letných kúpalísk do konca sezóny 2020 a za každé svoje dieťa od 3 do 18 rokov zároveň rodič zaplatí iba 1 euro. Ďalšou možnosťou je zakúpiť si permanentku na 10 vstupov, ktorú ponúkame v zvýhodnenej sume 29 eur.

 

V obidvoch prípadoch po online úhrade vstupného cez platobnú bránu príde kupujúcemu na email vstupenka s QR kódom. Tento kód nie je potrebné vytlačiť, stačí, keď ho návštevník kúpaliska predloží pri vstupe, kde pracovníci kód spárujú s páskou na ruku, na akú sú ľudia zvyknutí napríklad z letných festivalov.

  

Cieľom zvýhodnených vstupov s možnosťou ich online kúpy je nielen odľahčiť pokladne na letných kúpaliskách, skrátiť rady a čas potrebný na vstup, ale aj takto ekonomicky výhodným vstupným motivovať ľudí, aby zostali tráviť dovolenku v našom meste.

 

Ďakujeme Bratislavčankám a Bratislavčanom za príkladné dodržiavanie nariadených opatrení v posledných mesiacoch. Zároveň prosíme všetky návštevníčky a návštevníkov letných kúpalísk o vzájomnú toleranciu a dbanie na sprísnené hygienické zásady. Naďalej platí, že disciplína je naša jediná vakcína.

Súvisiaci obsah

Komentáre