Námestie slobody bude túto sobotu pre rodiny s deťmi ako stvorené


Aj túto sobotu 15. septembra si hlavné mesto na Námestí slobody pripravilo program. Tentokrát sa podujatie bude niesť v rodinnom duchu a užiť si ho budú môcť najmä deti. Program bude priamo na námestí od 14-tej do 19-tej hodiny, pričom bude pre deti pripravený nafukovací hrad, nafukovacie bludisko, nafukovacia lezecká stena či medvedia klietka, ktorá je vytvorená z nízkych lanových prekážok. Chýbať nebude ani maľovanie na tvár a na tričká a výroba trávových panáčikov.

Program si pripravilo aj OLO, ktoré si od 14-tej do 17-tej hodiny pripravilo pre deti workshop k správnemu triedeniu odpadu hravou formou. K dispozícii budú rôzne materiály a magazíny o téme hospodárstva, ktoré môže byť pozitívnym prínosom pre rodičov ako správne nakladať s odpadom v domácnostiach.

Hlavné mesto spustilo sériu aktivít na Námestí slobody v podobnom duchu ako minulý rok. Minulý týždeň ožilo námestie v športovom duchu a všetky vekové kategórie využili možnosť zacvičiť si jogu, thai či, capoieru či vyskúšať si jumping. Najbližšie soboty sa budú môcť Bratislavčania tešiť aj na dobré jedlo a divadlo.

Súvisiaci obsah

Komentáre