Príďte tento piatok venovať vianočnú kvapku krvi na pomoc chorým deťom a vyhrajte hokejový dres


Neoddeliteľnou súčasťou bratislavskej Vianočnej kvapky krvi je dražba dresov hokejistov bratislavského Slovana, do ktorej sa môžete zapojiť na adrese: drazba.detomprezivot.sk a potrvá do štvrtka 1. 12. 2016 do 20:00 h. Svoje dresy do dražby venovali hokejista HC Slovan Bratislava Jonathan Cheechoo a futbalista ŠK Slovan Bratislava František Kubík. Ich dresy budú úspešným dražiteľom odovzdané na piatkovej Vianočnej kvapke krvi v Mezaníne Primaciálneho paláca.

Financie získané z dražby budú použité na nákup darčekov pre deti, ktoré sú hospitalizované na onkologickom oddelení Detskej fakultnej nemocnice s poliklinikou na Kramároch, ako aj na bezplatné prevádzkovanie individuálnej dopravy pre onkologických detských pacientov z rôznych kútov Slovenska, ktoré zabezpečuje už tretí rok OZ Deťom pre život.

Vianočnej kvapky krvi sa účastní aj veľa osobností z umeleckého a športového života. Medzi darcami krvi bude aj samotný tréner ŠK Slovan Bratislava Ivan Vukamanovič spolu s niektorými z hokejistov. Pravidelnými účastníkmi tejto benefičnej akcie sú hráči rugbyového klubu Belasý Tobogan. 

Hlavné mesto dbá o zdravie a bezpečnosť svojich občanov a podporuje projekty, ktoré s ochranou, rozvojom a zdravím Bratislavčanov súvisia. Okrem Vianočnej kvapky krvi sa spolupodieľa aj celoslovenskej kampani Červeného kríža – Valentínskej kvapke krvi.

Ďalšie informácie podujatí i celom projekte nájdete na internetovej stránke www.detomprezivot.sk

Súvisiaci obsah

Účastníci 7. Európskeho summitu regiónov a miest v Bratislave dostanú od mesta netradičné darčeky

Komentáre