Primátor Bratislavy privíta francúzskeho prezidenta Macrona v hlavnom meste


 „Som hrdý, že v zastúpení Bratislavčanov budem môcť privítať francúzskeho prezidenta v Primaciálnom paláci. Teším sa na diskusiu mladých ľudí s prezidentom Macronom, ako aj na to, že mu budem môcť ukázať naše pekné hlavné mesto,“ uviedol primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal.

Live streaming debaty zo Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca bude k dispozícii na webe www.globsec.org a na FB profile organizácie GLOBSEC: https://www.facebook.com/GLOBSECforum/.

Piatkovú návštevu francúzskeho prezidenta v Bratislave budú sprevádzať dopravné obmedzenia v dopoludňajších aj popoludňajších hodinách pri presune delegácie a zvýšene bezpečnostné opatrenia, ktoré majú na starosti príslušné bezpečnostné zložky.

Dopravný podnik Bratislava, a.s., posilní hliadky dispečingu, ktoré podľa pokynov polície buď operatívne skráti alebo odkloní linky MHD podľa aktuálnej situácie. O zmenách na linkách MHD budú informovať aj elektronické infotabule na dotknutých trasách a informácie o dopravných obmedzeniach môžu Bratislavčania nájsť na webovej stránke aj sociálnej sieti Dopravného podniku Bratislava.

Dopravné obmedzenia sa budú týkať najmä širšieho centra Bratislavy, ako aj hlavných príjazdových ciest do hlavného mesta. Mesto preto prosí vodičov aj cestujúcu verejnosť o zvýšenú trpezlivosť.

Aktuálne informácie o dopravných obmedzeniach sa dozviete na webe ministerstva vnútra: https://www.minv.sk/?informacie-krajskeho-riaditelstva-pz-v-bratislave&sprava=dopravne-obmedzenia-v-bratislave-v-piatok-26-oktobra-z-dovodu-oficialnej-navstevy-francuzskeho-prezidenta-e-macrona

Súvisiaci obsah

Komentáre