Výberové konania do mestských organizácii pokračujú


Už v utorok 19.5. 2020 sa uskutoční výberové konanie na pozíciu riaditeľa/ky Mestskej knižnice a v piatok 22.5. 2020 na pozíciu riaditeľa/ky Múzea mesta Bratislavy. V oboch prípadoch bude od 12:00 zabezpečený livestream verejnej časti vypočutia kandidátov na webovej stránke https://bratislava.sk/sk/vyberove-konania-clenov-predstavenstiev-mestskych-podnikov-a-organizacii a tiež na youtube kanáli zastupitelstvo sk.

Každý kandidát má na svoju prezentáciu priestor 15 minút. Rovnako 15 minút je vyhradených na otázky výberovej komisie a 15 minút na otázky verejnosti vrátane pozorovateľov spomedzi poslancov Mestského zastupiteľstva.

Fyzická účasť verejnosti vzhľadom na epidemickú situáciu nie je možná. Otázky môže klásť prostredníctvom služby sli.do pod hashtagom #kniznica, resp. #muzeum.

Zoznam členov výberových komisií, životopisy uchádzačov aj ich prezentácie sa nachádzajú na webstránke mesta v časti Výberové konania vždy 7 dní pred vypočutím.

Aktuálne trvá zverejnenie inzerátov a lehota na podávanie žiadostí o zaradenie do výberového konania na ďalšie dve pozície v pôsobnosti mesta. Do 19.5. 2020 je možné sa prihlásiť do výberu na pozíciu riaditeľa/ky Mestského ústavu ochrany pamiatok a do výberového konania na pozíciu náčelník/čka Mestskej polície je možné sa prihlásiť do 1.6.2020.

Súvisiaci obsah

Komentáre