Vianočný Hlavný trh

 


🎄Aktuálne informácie o prenájme predajných stánkov nájdete TU.🎄


Vianočný Hlavný trh sa tradične koná od konca novembra do približne konca decembra na Hlavnom a Františkánskom námestí. Nový koncept vianočných trhov je zameraný na kvalitné, ekologické, bezpečné, ale i vizuálne atraktívne podujatie so sprievodným kultúrnym programom, ktoré maximálne reflektuje na príjemnú vianočnú atmosféru v meste. Okrem toho je jeho súčasťou aj charitatívny rozmer. Minuloročný Vianočný Hlavný trh bol zameraný na pomoc ľudom a prírode. Po novom sa na vianočných trhoch dá platiť aj bezhotovostne platobnou kartou alebo mobilom.

 

Usporiadanie stánkov v novom prevedení.

Stánky s vianočnými dobrotami budú na Hlavnom námestí a dobrá zábava v komornej atmosfére sa osvedčila na Františkánskom námestí.

Tak, ako minulý rok, aj tento rok ste v online dotazníku vyjadrili svoj názor na vianočné trhy. Tešíme sa, že v porovnaní s minulým rokom ste s Vianočným Hlavným trhom omnoho viac spokojní!


K vašej spokojnosti prispel aj nový koncept vianočných trhov zameraných na kvalitu, ekológiu, bezpečnosť a kultúrny program.


🎄 Vo vianočnom duchu sme spoločne pomáhali ľuďom a prírode. Zaviedli sme vratné poháre a tiež kompostovateľný riad. Úplnou novinkou bola možnosť bezhotovostnej platby kartou a mobilom. Jeden cent z každej bezhotovostnej platby bol venovaný na dobrú vec - podporu OZ Návrat. Navyše sme pripravili aj úplne nové rozmiestnenie vianočných stánkov.

Na názor sme sa vás pýtali prostredníctvom online dotazníka, v ktorom ste nám mohli vyjadriť váš názor od 20.12.2019 do 7.1.2020.

🎄 Výsledky dotazníka TU🎄

 V prípade otázok alebo podnetov nám môžete napísať na: vianocnyhlavnytrh@bratislava.sk