Camping

Bratislava ako hlavné mesto jednej z 27 členských krajín EÚ má od druhej polovice mája 2024 opätovne svoj oficiálny kemping pod názvom camping.bratislava.sk

Unikátna lokalita

  • GPS 48°11'17.6"N 17°11'08.0"E
  • Nachádza sa kúsok od najvýznamnejšej slovenskej diaľnice D1 a pár kilometrov od diaľnice D2. Kemping má vďaka tomu výbornú, a to i medzinárodnú dostupnosť pomocou viacerých Európskych ciest (E58, E65, E75).
  • Zhruba 200m od vstupu do kempingu je zároveň zastávka električky č. 4 “Zlaté piesky”. Pomocou tejto električky je možné sa do 20 minút bez nutnosti prestupu dopraviť do úplného centra mesta. Ak si chcete Vašu unikátnu návštevu Bratislavy užiť naplno, zistite sami vždy viac o aktuálnych možnostiach na www.visitbratislava.com ↗︎.

Služby

  • Sezóna začína od druhej polovice mája 2024 a prevádzková doba recepcie kempingu je od 8.00 do 19:00 hod. V prípade neskoršieho príchodu je možné do znovuotvorenia kempingu počkať na vyhradenom, 24/7 stráženom mieste za rampou recepcie (za poplatok).
  • Od roku 2024 má kemping rozhodujúcu časť plochy rozdelenú na očíslované parcely rôznych veľkostí a jeho návštevníkom je zároveň k dispozícii i najnovšia infraštruktúra pre karavaning s možnosťou vyprázdňovania tekutého odpadu z obytných automobilov alebo obytných prívesov a autobusov s chemickým WC (za poplatok i pre okoloidúcich karavanistov). Samozrejmosťou sú i elektrické prípojky či prístup k vode, čisté sociálne zariadenia, od roku 2024 úplne nová kuchynka či práčovňa.
  • Do priestoru kempingu je povolený vstup s domácimi zvieratami, no ich pohyb je možný výlučne iba s majiteľom a na vôdzke (okrem novovytvoreného ohradeného výbehu určeného na ich voľný pohyb).

Areál

  • Kemping je súčasťou Areálu zdravia Zlaté piesky ako najväčšieho športovo- rekreačného areálu nachádzajúceho sa na území mesta Bratislava, do ktorého majú návštevníci kempingu bezplatný prístup.
  • Areál zdravia Zlaté piesky je známy okrem iného pre svoje prírodné kúpalisko s unikátnym vodným vlekom pre wakeboarding, možnosťami na paddleboarding, plážový volejbal, tenis a ďalšie športy.
  • Ak ste naopak fanúšikmi opekačky alebo grilovačky v prírodnom prostredí v blízkosti vody, k dispozícii sú Vám na prenájom altánky s grilom.

Camping.bratislava.sk má záujem sa stať členom a spolupracuje na svojom ďalšom rozvoji so SLOVENSKOU ASOCIÁCIOU CAMPINGU A CARAVANINGU a jej expertmi, ktorá je členom medzinárodnej organizácie F.I.C.C. (FEDERATION INTERNATIONALE DE CAMPING ET CARAVANNING).

Cenník

Kontaktujte nás

Napíšte nám, zavolajte, alebo nás navštívte na Zlatých pieskoch.

Fotogaléria

Areál zdravia Zlaté piesky v sebe skrýva okrem jazera, kempingu aj veľa zelene a možností rekreácie, športu a oddychu.

+16
fotografií