Bratislavské letné kúpaliská sa pripravujú na sezónu, mesto ponúka akciu na zvýhodnenú permanentku


Pre skrátenie čakania v rade na pokladňu, obzvlášť v horúcich dňoch, uvádzame možnosť jednoduchého a rýchleho online nákupu lístka na kúpaliská. Pre tých, ktorí si lístky zakúpia online, bude na väčších kúpaliskách zriadený samostatný vstup a na menších kúpaliskách budú mať možnosť prednostného vstupu. Lístky zakúpené online nie sú viazané na deň ani na konkrétne miesto – je možné ich použiť počas celej aktuálnej letnej sezóny a na všetkých 7 vyššie uvedených kúpaliskách vo vlastníctve mesta a v správe STARZ.

Lístky bude možné prehľadne a rýchlo kúpiť na novej webovej stránke https://kupaliska.bratislava.sk/, ktorá ponúka jednoduchý spôsob prehľadávania či platieb. Po zakúpení online lístka obdržíte email s QR kódmi, ktoré sa dajú pri vstupe na kúpalisko ukázať priamo v mobile. Alternatívou je tiež možnosť ich stiahnutia a tlače z formátu PDF.

„Našim cieľom je priniesť návštevníkom kúpalísk možnosť ako si hlavne v horúcom počasí kúpiť lístky bez dlhého čakania v rade pri pokladni. Veríme, že online nákup lístka, ktorý je lacnejší a pohodlnejší ako kúpa lístka priamo na mieste, priláka čo najviac ľudí,“ uviedol riaditeľ STaRZ Ladislav Križan.

Na výber sú 4 typy lístkov s možnosťou zakúpenia online – celodenný lístok (3,5€), permanentka na 10 dní (29€), permanentka na 10 dní po 17:00 (19€) a sezónna permanentka (99€ + 1€ za každé dieťa).

Navyše po minulej sezóne prinášame späť obľúbený jednodňový lístok po 17.tej hodine, ktorý bude možné zakúpiť si cez registračné pokladne priamo na kúpaliskách.

Na Medzinárodný deň detí spúšťame akciu na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu iba 89€ + 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov (max. počet detí je 5). Permanentka je ideálnou kúpou pre rodičov s deťmi alebo pre pravidelných návštevníkov kúpaliska. Sezónna permanentka platí na neobmedzený počet vstupov počas celého leta na všetkých 7 kúpalísk (Zlaté Piesky, Rosnička, Delfín, Tehelné Pole, Lamač, Krasňany, Rača). Detské lístky dokúpené k sezónnej permanentke platia tiež na neobmedzený počet vstupov počas celej aktuálnej letnej sezóny a navyše ich môžu deti vo veku 3 až 10 rokov využívať aj s inými dospelými osobami so zakúpeným vstupom, nie len s držiteľmi sezónnych permanentiek. Deti staršie ako 10 rokov môžu kúpalisko navštíviť vďaka nim aj bez sprievodu dospelej osoby. Akcia na sezónnu permanentku za zvýhodnenú cenu iba 89€ + 1€ za každé dieťa od 3 do 18 rokov trvá do konca júna.

Držitelia online lístkov majú tiež výhodu v tom, že kúpalisko môžu počas dňa opustiť a vrátiť sa neskôr, prípadne v priebehu dňa navštíviť rôzne kúpaliská. Všetky typy permanentiek sú neprenosné a môže ich využívať iba jedna osoba. Výnimka je pri celodenných lístkoch (3,5€), kedy môže jedna osoba zakúpiť aj viacero lístkov a hromadne ich uplatniť napr. ak ide na kúpalisko s partiou kamarátov.

Jednou z priorít hlavného mesta Bratislava je digitalizovať, ale najmä skvalitňovať služby ponúkané obyvateľkám a obyvateľom Bratislavy. Veríme, že kombinácia rýchleho a jednoduchého procesu spolu s cenovou výhodnosťou a vyššie spomínanými benefitmi motivujú návštevníkov kúpaliska, aby pri nákupe lístka prešli do online priestoru. Tento projekt je prvou lastovičkou pri zavádzaní Bratislavského digitálneho konta, kde v budúcnosti budú môcť obyvatelia nájsť pokope všetky digitálne služby, ktoré Bratislava ponúka,“ vysvetľuje splnomocnenkyňa pre inovácie Petra Dzurovčinová.

 

Súvisiaci obsah

Komentáre